Jste zkažení!

21. června 2015 v 15:15 | Emily |  Názory
Ahojky!
Doufám, že jste se nelekli toho nadpisu. Nemyslela jsem to na Vás. Jelikož mám teďka trošku upřímnou náladu, rozebereme si teď pohled dospělých na naši generaci.
Neustále slýchávám, jak jsme líní, že neustále sedíme u elektroniky, neděláme nic, pečeme na školu a tak podobně. Že se malé holky líčí a chodí oblíkané jako štětky... No, jako prosím vás? Připadá Vám tohle normální? Řekněme si to narovinu, kdyby se naši rodiče narodili ve stejné době jako my, nebo kdyby elektronika byla i za jejich mládí, myslíte si, že by to bylo jinak? Prý, za mého mládí jsme byli neustále venku a domů jsme chodili jen spát! A co myslíte, že jsem dělala já, dokud jsem nenastoupila na druhý stupeň základní školy? Jenže lidi se mění a stejně tak i civilizace postupuje kupředu a my nemůžeme za to, že jsme se prostě blbě narodili. Mohli bychom to vlastně vyčítat našim rodičům, že si nás v tak blbou dobu udělali, no... Však já taky neustále lítala venku, hrála si s kamarády, jenže u mě byl ještě jeden problém. V mé třetí třídě jsme se s rodičema přestěhovali do nedaleké maličké vesnice, kde jsem teď jediná holka a nemám s kým být venku. Pravda, město je asi kilometr od mého domova, ale prosím vás... Kdo chce neustále chodit někam, kde i přesto, že jste mezi lidmi nemáte co dělat? Jsem teenager, nemůžete mi vyčítat, že už nehraji vybiku, slepou bábu nebo já nevím co. A jelikož už je teď hezky (dneska teda fakt ne), tak jsem často venku.
A proč teda nechodím ven v zimě? Nemám ji ráda, musím být navlečená, vyadám jak klaun s červeným nosem. Proto radši sedím u toho počítače.
Přesuňme se teď k líčení malých dívek. Tak jo, na tohle mám teda názor a to takový, že ani mně se to nelíbí. Jako když v první třídě holky zaberou celý záchodky jenom kvůli tomu, aby si nalakovaly nehty, mají melíry a podobně... No pardon, ale tohle bych si nedovolila ani teď ve svých čtrnácti letech. Vlasy si sice barvím, ale vždyť jsou v první třídě! Jako to, že já si ráno na sebe napatlám korektor a řasenku nepočítám tolik mezi líčení. Jop, i já si občas dám make-up, ale jen při zvláštních příležitostech. A nehty si lakuji proto, že si je koušu a nemůžu se toho zbavit.

Nicméně, teď si určitě říkáte, že si protiřečím a proč mám tedy beauty blog. No, abych to uvedla na správnou míru, líčení mě hrozně baví a jsem strašně velký shopaholic. Takže proto. :D

Nemyslete si , že jsem teď přeháněla, opravdu se v mém okolí takové věci dějí a nenapsala jsem ani zdaleka všechno. Takže doufám, že se vám článek líbil.
Emily ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama