Červenec 2015

Rozhovor s blogerkou Ann Thyer

25. července 2015 v 21:48 | Katy & Emily |  Rozhovory
Ahoj všichni,
společně s Emily jsme vymysleli, že bychom mohly udělat rozhovory s různými blogerkami a pro dnešek jsme si vybrali Ann Thyer.
Čtěte dál :3 Ann je opravdu milá a sympatická a proto jí můžete dát hlas na miss blog (stačí kliknout :D)

Škola

25. července 2015 v 14:40 | Katy |  Deníček
Ahoj všichni,
protože za cca měsíc bude zase škola, rozhodla jsem se, že vám napíšu něco o tom, co se mi dříve ve škole stalo.
Minulé pololetí jsem měla jít do jiné školy. Před svou třídou jsem to nějakou dobu tajila, protože by se to hned rozneslo a jedna učitelka by z toho dělala přede všemi hroznou vědu. Ale své nejlepší kamarádce Emily jsem to řekla hned. Když už jsem se před třídou prokecla, mé dvě bývalé nejlepší kamarádky se ke mně ten poslední čas chovali překvapivě hezky. Až přišel den vysvědčení a můj poslední den na staré škole. Skoro celá třída brečela, včetně mě. Nejhorší pro mě bylo,když jsem vycházela ze dveří školy...
První den na nové škole byl pro mě strašný, protože když někdo přišel do třídy, zíral na mně jako na obraz svaté panny a hned si něco s někým šuškal. První měsíc jsem se tam cítila, jako kdybych tam vůbec nebyla, nikdo si mě nevšímal až na holku, která se mnou seděla v lavici. Pravda... půlka třídy si mě všímala jeden den o výtvarce, kdy chtěla půjčit špejli :/.
Když už jsem ve škole byla déle, našla jsem si kamarádky i pár kamarádů. Co mě ale štvalo ze všeho nejvíce, byly mé teď už bývalé nej kámošky. Dozvídala jsem se totiž od kamarádů, co o mě říkají, jak mě pomlouvají atd... Bylo mi hrozně, protože jsem jim nic neudělala (strašně mě to žralo). Později jsem zjistila že jsou spolu nejlepší kamarádky a jedna bez druhé si ani na záchod nedojde! (teď malinko přehánim). Kdo mi ale pomohl ze všeho nejvíce, byla Emily. Staly se z nás už nějakou dobu před tím nejlepší kamarádky. Emily není jen tak nějaká obyčejná nejlepší kamarádka tu má snad skoro každý...Emily je nejlepší kamarádka v celém vesmíru. Říkám vám: lepší není! A jestli nevěříte dejte vědět, zajdem na čaj do kavárny a já vám to vysvětlim, ale já myslim že už jste to pochopiliSmějící se.
I když chodím na jinou školu než Emily, chodíme spolu často ven a dokonce spolu i 2x do týdne chodíme na balet. A když spolu zrovna nejsme venku, tak buď skypujeme nebo si píšeme.
Na novou školu jsem si zvykla a na ty dvě pizdy už ani nemyslim...vlastně teď jo, ale tak proč to řešit, když si mozek beztak dělá co chce?!

Doufám, že se vám můj dnešní článek líbil. A jestli se vám stalo či děje něco podobného a máte to na blogu, hoďte do komentáře odkaz ráda si to přečtu!
Katy♥