Říjen 2015

Emma Watson

25. října 2015 v 9:30 | Katy |  Názory
Ahojky, jelikož jsem se koukala na blog a článek Teri Blitzen byl cekem čtený, tak jsem se rozhodla napsat názor na další celebritu :D . Pro dnešek jsem si vybrala Emmu Watson. Pokud by někdo nevěděl o koho se jedná, určitě tuto osobu bude znát pod jménem Hermiona (z Harryho Pottera) . Tato herečka si poprvé ve filmu Harry Potter zahrála ve svích 9 letech. Pro mě to ve filmu byla šprtka bez které by se Ron a Harrry v některých situacích nejspíše neobešli. Nicméně si zahrála v docela dost filmech. S rostoucím věkem se Emma stále více a více zajímala o módu. V roce 2009 potvrdila, že se stane partnerkou a tváří kampaně společnosti Burberry. Emma je velmi krásná a na TopModelku je jako stvořená.
Myslím si, že je to skvělá herečka i TopModelka, je skoro neuvěřitelné jak z malé Hermionky vyrostla nádherná TopModelka. nevím co oní říct...podle mého názoru je prostě dokonalá!
Doufám, že se vám naše názorové článečky líbí. Btw. Kdyby jste chtěli můžete do komentíku napsat nějakou celebritu a my na ni můžeme napsat názor. :D
Mladší sourozenci

17. října 2015 v 11:03 | katy♥ |  Deníček
Ahojky všichni, jelikož mě teď hooodně naštval můj mladší bratr, tak jsem se rozhodla napsat článek na téma-mladší sourozenci.

Nevím jestli to víte, ale mám dva sourozence - skvělou starší sestru a provokativního, lstivého, vyčůraného, nicnedělajícího a tupého devítiletého bratra.
Zrovna dneska mě fakticky děsně naštval! takže vám tady napíšu takovou kratší śtorku o tom ja se s mým bratrem žije... (no..tak o čem dnešní článek taky je...)

Holčičí drby #1: Goodboy vs. Badboy

16. října 2015 v 21:05 | Emily |  Holčičí drby
Ahojte všichni!
Tak a teď mě hezky ukamenujte, protože jsme nevydaly žádné články a fakt nás to se*e :'(. Ačkoli není skoro žádný čas, nějak jsme si jej nějak rozvrhly, takže snad (nic neslibujem, času málo :D) každou středu a sobotu nějaký ten článek ode mě a ve čtvrtek a neděli od Katy. Nebudem se vymlouvat na čas, on by se také nějaký našel, ale když ono je to těžké dokopat se k napsání něčeho a potom ještě vymyslet čeho, že ano... :D. Každopádně jsme teď toho vymyslely opravdu celkem dost, takže do Vánoc snad budou články vycházet pravidělně :).
Ále, to jsem se zase rozkecala. Dáme se tedy do článku, který nese název Goodboy vs. Badboy a je pod úžasňáckou z úžásňakova rubrikou holčičí drby, která by měla vycházet buďto každý týden či ob týden, což není tak zlé, ne? :D.
Takže radši už začnem, jinak opravdu budu kecat furt -_-.

Jen takové menší upozornění, je to můj a Katyin názor na lidi, neříkám, že to tak prostě musí být.

Essence

4. října 2015 v 12:44 | Katy & Emily |  Beauty
Ahojky,
další článek je tu pro vás po neskutečně dlouhé době *stydí se*.
Nedavno jsme byly s Katy opět nakupovat. Opět, ano :D Poslední týdny utrácíme penízky, co to jde. Tak, bylo to vlastně včera, podle toho, kdy to čtete :D. No, každopádně dnes i včera jsme nakupovaly v naší tolik milované drogerce. Omg, věděli jste, že Essence vyprodává kolekci za 35 Kč? Vezměte si, pudr za 105 korun, anti spot. A teď za 35? Kdo by to tam nechal, že :D.
Takže, vezměme to popořadě a my vám nejdříve povíme něco o samotné značce Essence, co o ní tak víme.