Holčičí drby #1: Goodboy vs. Badboy

16. října 2015 v 21:05 | Emily |  Holčičí drby
Ahojte všichni!
Tak a teď mě hezky ukamenujte, protože jsme nevydaly žádné články a fakt nás to se*e :'(. Ačkoli není skoro žádný čas, nějak jsme si jej nějak rozvrhly, takže snad (nic neslibujem, času málo :D) každou středu a sobotu nějaký ten článek ode mě a ve čtvrtek a neděli od Katy. Nebudem se vymlouvat na čas, on by se také nějaký našel, ale když ono je to těžké dokopat se k napsání něčeho a potom ještě vymyslet čeho, že ano... :D. Každopádně jsme teď toho vymyslely opravdu celkem dost, takže do Vánoc snad budou články vycházet pravidělně :).
Ále, to jsem se zase rozkecala. Dáme se tedy do článku, který nese název Goodboy vs. Badboy a je pod úžasňáckou z úžásňakova rubrikou holčičí drby, která by měla vycházet buďto každý týden či ob týden, což není tak zlé, ne? :D.
Takže radši už začnem, jinak opravdu budu kecat furt -_-.

Jen takové menší upozornění, je to můj a Katyin názor na lidi, neříkám, že to tak prostě musí být.Poslední dobou se mi zdá, že holky letí prostě jen na Badboye (příště už jen BB) a chudáčci Goodboyové (GB) zanikají. Ale proč? Čím je Badboy přitažlivější než GB? Toť ovšem velmi záhadná otázka. Stejně tak bychom se mohli zeptat, proč mrcha vyhraje každého kluka a hodná přátelská dívka se může jít bodnout? O tom ovšem až jindy. Teď nevím, jestli to tak vlastně není správně.
Když to tak vezmeme, přece ta milá přátelská dívka, co se šíleně zamilovala do BB jej může změnit na GB, ne? Ale notak, přiznejme si realitu, nejsme v žádném americkém dojáku. Kolik takových případů se stalo v realitě? Kolik jich známe? Pravdu? Já třeba neznám ani jeden a nevěřím tolik tomu, že by se to stávalo tak často, jak se nám snaží vnutit Hollywood a jeho uměle vytvoření herci. Jo jasný, nějaký přápady se určitě najdou, ale že by jich bylo tolik?
Teď si je rozdělíme na plus a mínus.

Badboy.
+Většinou bývá sakra sexy.
+Chodí hezky oblečený
+Má hezké vlasy
+Hezky voní
+Bývá bohatý
+Piercing a tetování nechybý
+Super postava
•Tohle ovšem nepatří ke každému, na to nezapomínejme.
-Egoista
-Sobec
-Sukničkář
-Negentleman
-Namyšlený
-Žárlivý
-Majetnický
-Rozmazlený
-Uráží ostatní
-Ztrapňuje pro zábavu
-Ubližuje
-Lže
-Líný
-Hloupý
-Otravný
-Neochotný
-Nepřátelský
-Prostě a jednoduše, DEBIL

Goodboy:
+Přátelský
+Milý
+Ochotný
+Pravdomluvný
+Ochrání ostatní
+Chytrý nebo hloupý to je fuk
+Pomáhá
+Gantleman
+Věrný
+Pečlivý
+Většinou boží kamarád (vlastní zkušenost)

-Možná nemusí být super postava
-Nemusí být bohatý
-Prostě a jednoduše, princ z pohádky na bíllém koni :O

Teď na to koukáte a říkáte si, že to tak vlastně je a těch mínusů má BB sakra hodně, ovšem GB skoro žádné. Tak proč sakra holky letí na BB?
Ono je to vlastně hrozně jednoduché. Když vedle sebe postavíte BB a GB a předvedete JAKOUKOLIV dívku z převážné většiny (neříkám, že každá) a řeknete jí, jak se ten a ten chová, hezky si je prohlédne. Co myslíte, koho si vybere? Je to jednoduchá odpověď. Badboye. Ačkoli se jí může zdát chování BB zlé a lepší GB, vybere si prostě BB. A proč? Také jednoduchá otázka. Víceméně je BB hezký a bohatý. A v posledních letech se bohužel kouká jen na vzhled a peníze. Samozřejmě se nebude chtít ztrapnit před kamarády a tak si vybere toho hezčího a drsnějšího. Nikdo teď přeci nebere v potaz chování tolik, jako prachy a vzhled.

Takže si to shrňme. BB je prostě přitažlivější a díkyněmu budete dá se říct královny. Zato chudáček GB je nepřitažlivý a až moc hodný. A ono vlastně ani tolik GB není, což je smutné :'(
Jen tak pro zajímavost, je to můj názor na lidi jako takové a neříkám, že každý chlap musí být nutně jen BB nebo GB. Není to tak a nikdy nebylo, vybrala jsem tyhle dva typy mužů z hodně typů, abych je mohla porovnat. Nesnažím se tohle někomu vnutit, je to můj názor a pohled tak, jak to vidím v poslední době.

Doplněk: Jak si holka dokáže odůvodnit, že odmítla GB? "On je na mě prostě až moc hodný. Já si ho nezasloužím..." *smutná očka*.

Takže tohle byl kratší článek, ale snad se líbil a doufám, že jste z toho alespoň něco pobrali, mějte se krásně, užívejte víkend šťastně až do smrti a sladké sny a takové ty blbosti :D.

S láskou, vaše navždy sarkastická Emily. A pokud na mě ještě nepřiletěli teroristi, žiju šťastně až do teď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | Web | 16. října 2015 v 21:25 | Reagovat

Myslím, že to moc zobecňuješ. Mužská část populace se nedá rozdělit na dvě části.

2 Emily & Katy Emily & Katy | Web | 17. října 2015 v 10:57 | Reagovat

[1]: To máš pravdu. Vzala jsem to tak, jak to vidím třeba u nás ve škole, kde to tak prostě je. Nedá se úplně rozdělit, ale částečně jo, stejně tak jako ta ženská ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama