Mladší sourozenci

17. října 2015 v 11:03 | katy♥ |  Deníček
Ahojky všichni, jelikož mě teď hooodně naštval můj mladší bratr, tak jsem se rozhodla napsat článek na téma-mladší sourozenci.

Nevím jestli to víte, ale mám dva sourozence - skvělou starší sestru a provokativního, lstivého, vyčůraného, nicnedělajícího a tupého devítiletého bratra.
Zrovna dneska mě fakticky děsně naštval! takže vám tady napíšu takovou kratší śtorku o tom ja se s mým bratrem žije... (no..tak o čem dnešní článek taky je...)Ach jo... lidi, kteří mají mladší sourozence nebo sourozence,kteří jim dělají naschvály tad. jsou chudáci a samozřejmě mají můj respekt.
Protože i já mám co dělat, abych se vzteky neproměnila na vlkodlaka z twilight nebo upířích deníků.
Je to děs! Nevím jak, ale oni mají schopnost si všechno vyřvat a nebo udělat takové ty jejich "roztomiloučké očíčka" a říct mamííí to chci! Můžu si to koupi žejo?!
HRRRRRRRRRRR to nenávidím!!!

S Emily jme se domluvili, že u nás tento výkend bude spát, ale než se jelo k nám tak jsme byli na tanečkách. A jelikož byla Emily předtím v něměcku tak mi přivezla černý čaj a balíček božích žvákaček.
Když jsme přijeli k nám domů, tak jsme se navečeřeli a řekli jsme si, že něco napíšem na blog, když najednou se přiřítil můj bratr začal mi běhat po pokoji, kopat si s míčem a dělat bordel. Tak jsem mu řekla, aby šel prič a on řek, že jen za balíček žvýkaček... No a jako dát balíček žvýkaček zrovna jemu se mi fakt nechtělo, tak jsem ho rychle vykopla z pokoja a zamkla. jenže co neudělá můj dokonalej bratr...No ano začne kopat, mlátit, bušit a házet míčem o mé dřevěno-skleněné dveře. Ale tímto způdobem mě fakt nedonutí k tobu dát mu ty žvejky. Když jsem mu je nedala, tak šel samozřejmě žalovat mamce...btw. vymyslel si, že mu nadávam a mlátím ho. No tak to už jsem myslela, že k mé proměně ve vlkodlaka fakticky dojde! Mamka řekla, abych mu dala alespoň jednu žvejku a- ( JEJ! zapoměla jsem vám napsat jednu menší drobnost, když na mě bušil přes dveře, tak jsem mu říkala Boženko. Ani nevím proč, ale mě i Emily to přišlo docela dost vtipné.)
-Abych mu už neříkala Boženko, že prý jestli mu tak řeknu ještě jednou, tak mi zabaví notebook. OMFG!Křičící
No prostě mě to mega naštvalo! protože on si to vlastně všechno co o mě řekl vymyslel.
No nic.....Doufám že se vám dnešní článek líbil. (Byla jsem fakt mega naštvaná a řákala jsem si jestli to mám psát nebo ne, ale udělala jsem dobře, protože jsem se z toho alespoň trochu vypsala.)
No prostě naše sourozenecká láska. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama