Prosinec 2015

Holčičí drby #2: Cvičit? Peču na to...

26. prosince 2015 v 20:08 | Emily |  Holčičí drby
Ahojky!
Poslední dobou se kolem nás točí dost obézních lidí, co myslíte? No, myslím, že tohle téma jste rozebírali již jak ve škole, tak mezi kamarády, tudíž nebudu kecat o tom, proč tomu tak je. Ovšem mám pro Vás alespoň minimum rad, kterými se řídim já.

Jak se odreagovat?

26. prosince 2015 v 16:03 | Katy♥ |  Deníček

Ahojky všichni, po strááášně dlouhé době vám sem přidávám článek. Jen tak pro začátek jsem vám chtěla objasnit proč po tak dlouhé době?!? Je to tím, že můj počítač už není schopen dělat normální funkce jako počítač… Je už jednak docela dost starej (takže jsem ho musela alespoň jednou za tři čtvrtě hodiny restartovat aby se probral) No prostě děs! -NAŠTĚSTÍ - ale byly Vánoce, tudíž i ježíšek a ten mi pod stromeček přinesl. . . . . . . . . NOVÉ PONOŽKY. . . . . . . . . . Ne, dělám si srandu. :D Přinesl mi NOTEBOOK ♥. Což znamená, že články teď budou vycházet častěji snad…(Budeme se snažit)

Tak a jdeme na věc! Podle názvu jste si asi všimli, že dnešní článek bude o tom jak se odreagovat. Myslím, že odreagovat se člověk čas od času prostě potřebuje. Já osobně jsem se potřebovala pořádně odreagovat např. před Vánočními prázdninami, jelikož jsme ve škole psali milion písemek a snad každý učitel ústně zkoušel ( což v mém případě znamená pomalou a bolestivou smrt, jelikož ústní zkoušení úplně nesnáším a vždycky mi všechno vypadne, tudíž nic nevím…většinou). Takže já se většinou musím odreagovat od školy, od provokování mého bratra a nebo jen tak, když mám špatnou náladu, něco mě bolí a nebo, když máme tanečky, při kterých se úplně nejvíc zmrzačím apod.
Někdo se zas musí odreagovat od práce a nebo prostě od okolního světa.
A na to znám pár účinných metod, které většinou pomáhají .