Největší chyby

24. ledna 2016 v 21:01 | Katy&Emily |  Deníček
Ahojky všichni! :*
Dnešní článek jsme se rozhodly napsat na téma týdne. (Téma týdne je Největší chyby)


Katy: Myslím, že každý člověk udělal nějakou chybu... Já osobně jsem člověk, který nějaké chyby dělá pořád.Jsem někdy hrozně nechápavá, takže když jsem zrovna dneska taťkovi pomáhala shrnovat sníh. No byl to děs! Taťka mi řekne ať to začnu shrabovat od zdola a já asi deset min. nechápala jak :/.Nebo když mě někdy doma něco/někdo naštve, začnu být hrozně protivná a prostě musím mít poslední slovo. Většinou vždycky řeknu něco čeho později hrozně lituji, ale už se to prostě nedá vrátit zpátky.Chyb je prostě hrozně moc, a některé jsou malé a některé velké. Tím pádem není chyba jako chyba.(Tím myslím, že třeba chyba v písemce z matiky není jako chyba, kterou si pokazíte třeba celý život...)
Má největší chyba byla asi ta, když jsem se šíleně pohádala s mamkou a tak trochu jsem řekla něco dost hnusnýho... Do teď toho lituju.

Emily: Já teda chyby dělám opravdu neustále. Jak v matematice, tak obyčejném životě. Patřím k lidem, co si jeden čas ty chyby hrozně vyčítají, ale nejdřív mi musí dojít :D. Jsem hodně upřímný člověk, tudíž občas lituji toho, co jsem někomu řekla - tudíž to počítám jako chyby. Moje ale největší chyba byla, když jsem se rozhodla skončit s baletem a šla jsem tancovat Street dance. Hrozně jsem za tu dobu zlenivěla, moje flexibilnost zmizela a byla jsem hrozné dřevo. Díkybohu jsem se vrátila, ale opravdu, byla to obrovská chyba, které do teď lituji...
Co se týče ostatních a jejich chyb, myslím, že chyby se vyskytují naprosto všude. Největší chyby, co může člověk ve svém životě udělat je mnoho, podle toho, jaký ten člověk je, ale podle mě asi je největší sebevražda, ovšem toho pak člověk už litovat nemůže... (trocha černého humoru, pardon :D). Nebo potom takové to užírání se, uzavírání před světem. Okolní lidi si na vás udělají obrázek, ne úplně nejlepší a vy pak budete litovat toho, že jste někdy něco takového udělali... Pak je tu ale největší chyba, která se taky může přeměnit v něco naprosto dokonalého. Když už chyba, využijme jí a poučme se přeci, ne? :) Nedělejme to znovu, pomožme ostatním, aby to též neudělali a vyhneme se největším chybám :D.


Poučte se z chyb a nedělejte je znovu!

No, tak to by bylo na téma týdne asi všechno. Rozhodly jsme se, že to budeme psát častěji, ale co už :D. Děkujeme za přečtení :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama