Holčičí drby #3: Zorganizuj si čas a DIY

5. března 2016 v 14:01 | Emily |  Holčičí drby
Ahoj všichni! Po dlouhé době se Vám sem zase hlásím, tentokrát Vám poradím, jak vše stíhat, jak si krásně zorganizovat čas, aby Vás to bavilo a jelikož jsem našla pár DIY obrázků, hodím Vám je sem. Pojďme na to!


1. Nic nestíhám!
V dnešní době tě opravdu, ale naprosto chápu, holka. Člověk toho má vždy tolik, tolik by toho ještě chtěl stihnout a těch 24 hodin je prostě málo... Jak se vyhnout chvátání? Jednoduše. Vezmi si papír a napiš si, co denně musíš udělat, co se každý den opakuje. Prostě to sepiš.
•Teď sis to všechno hezky sepsala a dopiš tam časy. Kdy vstáváš, v kolik jdeš do školy atp. U čeho to nemáš jasně dané, počkej, nic tam ještě nepiš.
•Další věc. Na druhou polovinu nebo stranu papíru si napiš, co bys denně chtěla ještě stihnout, ale nemáš na to čas. Hotovo? Výborně! Opět urči k tomu časy. Kdy bys to chtěla stihnout a v jakém časovém rozmezí. Všechno tam napiš, odpravdu cokoli, dá se stihnout vše, věř mi. Piš všechny záliby a další věci, prostě opravdu cokoli.
•Asi se ti toho tam nějak moc nahromadilo, co? Nevadí, zvládneme to zakomponovat do sebe.
• Opravdu se na to podívej a řekni si, kdy mezitím, co máš za práci každý den, máš volno. Aha. Vezmi si tedy další část papíru a zkus to do sebe zakomponovat, aby Ti to logicky vycházelo, nepřetěžovala své tělo nebo dokonce mozkové buňky a měla mezitím alespoň krátké odpočinky. Nezapomeň všude napsat čas od kolika do kolika. Výborně. Zkus to tedy tak udělat.
•Máte to? Super. Další den jeď podle tohoto plánu přesně, jak to máš napsané. Určitě najdeš nějakou drobnost nebo neshodu, tudíž si to můžeš přepracovat, udělat to ještě jinak. Nebo dokonce si udělej tzv. denní plány. Na každý den jiný. Je to jen na tobě, věř mi ale, že to bude fungovat a stihneš všechno, co potřebuješ!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Jenže takovéhleho cáru papíru se nemůžu držet!
Taky se ti nelíbí, když je to prostě jen cár papíru, ošklivě naškrabané písmo a vůbec, nemůžeš to nikam vyvěsit, jelikož ti to kazí vzhled pokoje? No mně se to teda nelíbí. Co bych udělala já?
Mno já bych se rozhodovala mezi dvěma možnostmi. Buď si udělat jakýsi deníček nebo nástěnku.
vs.
Anebo jak se znám, udělala obojí :3 V obchodech je tolik serepetiček a bloků, nástěnek, lepenek prostě tolik věcí, co můžeš na výzdobu svého diáře/deníčku či nástěnky použít. Vyhraj si s tím, hned se ti do toho bude chtít víc, opravdu. Tedy alespoň já to tak mám :D.
a) deníček - Jak již vidíte na obrázku, je to prosté. Máme 12 měsíců, pochybuji, že každý den já budu dělat furt stejné věci. V tom případě bych to udělala stejně. Nahoru si napsala měsíc s kalendářem a na tento měsíc napsala jeden týden. Ke každému dni několik úkolů nebo toho, co jsme dělali v předchozím bodu. Jednoduché. Pak bych to jen odškrtla a přesunula se k dalšímu měsíci.
b) nástěnka - K tomuhle bych jistojistě použila moje milované lepíky! Na začátku každého týdnu napsala na lepíky, co je nutné udělat, stihnout a tak podobně, stejně jako u deníčku. Každopádně bych k tomu napsala i datum, jelikož to vždycky zapomínám :D

3. DIY
Našla jsem několik super obrázků, tak tu je máte!
Mně třeba pěkné a ozdobené sešity pomáhají v učení
pochybuji, že by se s tím někdo patlal, ale je to krásný! →↑
nikdo to nepotřebuje, ale je to tak strašně cute, že to musí každý mít! :D →↑
↑jednoduché jako facka, už se nemůžu dočkat, až si to udělám! :3| Tak strašně vintage a cute ↑
↑ Nemusíš vyhazovat svou milovanou Nutellu :3 | ↑ Tohle je taky děsně... :3 <3

Tak, doufám, že jsem Vám alespoň trošičku pomohla a zabavila a neunudila :D Mějte se krásně, ti co mají prázdniny, tak si je užívejte a mějte se!
Emily ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JefferyGrasy JefferyGrasy | E-mail | Web | 2. října 2017 v 0:52 | Reagovat

If you have been feeling stressed lately, but you are not sure how to deal with it, the advice in this article can help. Feelings of stress are increasingly common in today's world, but there are ways to help. This article will teach you some easy ways to overcome your stress.

<a href=https://www.acheterviagrafr24.com/sildenafil-prix-moyen-generique/>sildenafil prix moyen generique</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama